Jak objednat recept

Pro uživatelky antikoncepce či hormonální substituce, které si pravidelně vyzvedávají recept a zvolily skupinu B z nadstandartních služeb:

sms či mailem si objednáte recept-nečekejte prosím odpověď-recept bude připraven nejdříve v úterý, kdy je první ordinační den dr. Jandové, recept možno vyzvednout do konce týdne během ordinačních hodin, nutno zaklepat na dveře ordinace, sestra Vám otevře. Snažte se prosím recept vyzvednout do pátku, platnost receptu je týden!!!! Předtím, než jej objednáte nebo si pro něj vyrazíte, podívejte se na tyto stránky na případné změny pracovní doby-v sekci "Novinky", abyste nešly zbytečně. Při žádosti o zaslání preferujeme cestu elektronickou-mailem, pokud i přes tuto možnost potřebujete zaslání poštou (max. 2x ročně) - v objednávce receptu toto zdůrazněte a připojte prosím zasílací adresu, pokud se liší od té, kterou jste nadiktovaly sestřičce

Děkuji.

změny od 1.1.2017

výše napsané stále platí, ale upozorňujeme, že od ledna 2017 bude zprovozněn on-line zabezpečený kanál i pro objednávní receptů: pokud jste se domluvily v ordinaci na možnosti zasílání receptů on-line zabezepečeným kanálem, máte již zvolený preparát ( pravděpodobně antikoncepci ) v nabízených receptech k objednání. On-line systémem objednaný recept posíláme zase do systému, Vy jej naleznete v "nálezech" ( tento text se Vám zobrazí při objednání i v informačním e-mailu), Vy recept vytisknete na běžný papír a pomocí čárového kódu Vám jej vydají v lékárně. Je možné také otevřít si recept na obrazovce chytrého telefonu a v lékárně jsou schopni Vám sejmout čárový kód z displeje telefonu.  Pokud byste chtěly recept opravdu vyzvednout osobně, či poslat poštou, je nutno toto zdůraznit přidáním zprávy k objednávce, je tam prostor 150 znaků ...více v záložce on-line komunikace.